Je bent geweldig

Uitgeverij: Luitingh Sijthoff
Uitvoering: Paperback
Taal: Nederlands
Staat van het boek: Licht beschadigd
Aantal Pagina's: 432
Afmetingen: 106x185x32
Verschijningsdatum: Juli 2022
EAN: 9789021031347

Adviesprijs (incl btw)

€ 6,99

Omschrijving

Je bent geweldig van Jill Mansell is een heerlijke feelgoodroman om het voorjaar mee door te komen. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.

Hallie, Flo en Tasha hebben allemaal problemen in de liefde. Terwijl Hallie de liefde heeft gevonden maar kampt met haar gezondheid, zit Flo in een lastige situatie met de zus van haar grote vlam en heeft Tasha een nogal avontuurlijk type aan de haak geslagen. Het verhaal begint als Hallie in een taxi zit en te horen krijgt dat er donorlongen voor haar zijn gevonden. Maar van wie?

'Jills boeken zijn altijd een feestje.' De Telegraaf

'Een ongecompliceerd verhaal om in de zon te lezen.' Libelle

'Vol romantiek, humor en met een happy end.' de Volkskrant